Робота з негативом у соцмережах: захистити не можна нашкодити

Monday  4 June  2018  7:00 PM
Save (1) Saved (2)
Last update 05/06/2018
  3061

Погані відгуки, образливі коментарі, тролі, фейки, боти, адвокати бренду, реальні автори - як з ними працювати? Як би добре не працювала компанія, рано чи пізно вона отримує перший негативний відгук. Залишити це без уваги чи вступити у перепалку з користувачем і втратити клієнта? А може, взагалі видалити коментар? Як “правильно” відреагувати і залучити лояльних користувачів до свого бренду та які є інструменти роботи з негативом?

Відповіді отримаємо уже 4 червня у Часописі. Розберемо робочі алгоритми на прикладах відомих брендів (KFC, Aviasales, Mr. Cats, McDonalds), локальних компаній та особистих сторінок публічних людей.

Хоча й установлених раз і назавжди правил роботи з негативом не існує, проте після лекції у вас точно з’явиться розуміння того, як краще НЕ робити.

Лекція буде корисна:

для тих, хто просуває свій бренд у соцмережах
для починаючих PR та SMM-спеціалістів
для власників малого та середнього бізнесу
На лекції ми поговоримо про наступне:

Чому негатив - це неминучість та як його відстежити?
Які типи негативу можуть бути?
Які помилки допускають при опрацюванні негативу?
Як правильно побудувати комунікацію з незадоволеним клієнтом та повернути лояльність до свого бренду?
Психотипи клієнтів: чи можна знайти підхід до кожного?
Як вирішити проблему/біль клієнта та чому саме її треба вирішувати?
Яка схема реакції на негативні повідомлення та які зони відповідальності: хто за що відповідає в команді компанії, хто перевіряє повідомлення, хто може реагувати на згадки компанії від її імені?
Спікери:

Григоренко Маргарита - керівник агенції EmoticonPro, з 6-річним досвідом у просуванні міжнародних компаній на світовому ринку. Консультант з питань SMM для бізнесу, авторкурсів з SMM та маркетингу, організатор соціальних і освітніх проектів.
Гіба Анастасія - керівник відділу SMM в EmoticonPro, куратор курсу з SMM. Досвід роботи у соціальному маркетингу, PR понад 5 років. Має великий досвід просування мережі  розважальних спільнот з більше ніж мільйоном підписників. Проводить курси та тренінги з SMM із 2014 року.

Про агенцію EmoticonPro

Головна мета - покращувати якість послуг своїх клієнтів, допомагати хорошим людям і їх проектам робити світ кращим, а людей - щасливішими. У нашому портфоліо такі проекти, як магазини техніки Фокстрот, 5ОК, чіпси Lays, міжнародний сервіс медичного туризму Bookinghealth.com, пошуковик квитків Tickethunt.net, міжнародна мережа електрозаправок VLS Energy, міжнародна онлайн-платформа медичного консультування Temed Holdings, фільм “Правило Бою” тощо.

Коли: 4 червня, 19:00 - 21:00

Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30, 3 поверх (код 340).

Вартість: 200 грн до 03.06, 250 грн - у день події.

Придбати квиток необхідно онлайн за посиланням.

Щоб бути завжди в курсі наших подій, підписуйтесь на Chasopys Digest у Telegram - 1 пост на тиждень, промокоди зі знижками на квитки.

workshop
Nearby hotels and apartments
Chasopys Eduspace
Velyka Vasylkivska Street 30, Kyiv, 2000, Ukraine
Chasopys Eduspace
Velyka Vasylkivska Street 30, Kyiv, 2000, Ukraine