איך ליצור חיבור ופתיחות עם כל אדם ב-5 שניות

Tuesday  18 June  2019  7:30 PM    Tuesday  18 June  2019 9:00 PM
Save Saved
Last update 19/06/2019
  383

דמיינו לעצמכם שהייתה לכם את ההזדמנות להיכנס לעולמו הפנימי של האדם שמולכם ולראות את העולם דרך העיניים שלו, להרגיש דברים דרך ההתנסות שלו ולקבל מושג טוב יותר מהי נקודת המבט שדרכה הוא פועל, מגיב ומתנהג.


אחת היכולות החשובות והבסיסיות ביותר שנולדנו איתה, היא היכולת לייצר תקשורת עם הסביבה. אבל עד כמה אנחנו באמת מנצלים את היכולת הזו ומשתמשים בה כדי לשפר את מערכות היחסים שלנו, הזוגיות שלנו, ואפילו את שלל תחומי החיים שבהם אנחנו מתעסקים באופן יומיומי? החל ממכירות, משא ומתן, שיווק, ניהול ומנהיגות!


תחשבו מה היה מתאפשר לכם, בכל תחום שתבחרו, אם רק הייתם יודעים איך לייצר תקשורת אמיתית ועוצמתית באופן שיחבר אתכם עם כל אדם שתפגשו באופן מיידי.

איך שיטה שתאפשר לכם לייצר אמון ופתיחות גם עם אנשים שרק הרגע הכרתם הייתה משפרת את איכות חייכם וחיי אלו שקרובים אליכם?


שיטה ועקרונות קריטיים שכשתשתמשו בהם תוכלו לשחרר את הקסם האישי הטמון בכם ובסביבתכם.

וזה לא שרק תוכלו לייצר את הכימיה והחיבור האלו, אלא גם יתאפשר לכם לשפר בהרבה את יכולת ההשפעה, ההנעה והשכנוע, שתביא אתכם לכיוון התוצאות שאתם רוצים להשיג.


נשמע טוב מדי? אנחנו גם יכולים להוכיח את זה!


בהרצאה המרתקת והפרקטית במיוחד עם רמי בן דוסא, תלמדו את כלי התקשורת החזק ביותר שקיים ב-NLP שמאפשר לכם להגיע לחיבור עוצמתי עם כל אדם, לפתור קונפליקטים ולהגיע להסכמות, להפוך לכריזמטיים ואהובים, להשפיע ולשכנע והכי חשוב לייצר את כימיה וחיבור בלי תלות בהיכרות מוקדמות או תחומי עניין משותפים.


בנוסף, נכיר מהן 7 הטעויות הנוראיות שכולנו עושים בתקשורת בין אישית שפוגעות באיכות הקשר שלנו עם העולם.


* שימו לב *

במדובר בהרצאה שניתן להתחיל ליישם באופן מיידי, המטרה היא שכבר בסוף ההרצאה תתחילו להשתמש בכלים האלו בבר עצמו (או בברים ליד אם תרצו לבדוק את הכלים על אנשים שלא למדו ביחד אתכם).**פרטי האירוע**

Nearby hotels and apartments
Backy Bar
13 Shlomo Ibn Gabirol Street, Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District, Israel
Backy Bar
13 Shlomo Ibn Gabirol Street, Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District, Israel
Event from eventbrite.com