מזמינים אותכם לזוז | ניב פרן

Monday  25 March  2019  7:30 PM    Monday  25 March  2019 9:00 PM
Save Saved
Last update 26/03/2019
  1457

*** הכניסה חופשית ברישום מראש באיוונט ***

איך פורצים את מחסום המוטיבציה? איך מניעים אנשים לפעולה? איך מביאים את עצמנו ואת הארגון לשנות את מה שברור שצריך לשנות... כולנו יודעים שבמאה ה 21- ידע הפסיק להיות הבעיה – כל הידע הקיים נמצא בקצות האצבעות שלנו. אנחנו נחשפים לאין ספור קורסים והכשרות ועדיין רק מעטים באמת מיישמים ומשתפרים. המחקר החדש במדעי המוח מגלה לנו שידע הוא לא העניין – כולנו יודעים שצריך לעשות ספורט, אנחנו רק לא עושים! ברור לכולנו שצריך לתת שירות טוב, להציב גבולות לילדים, לנהל רגשות, לתכנן קדימה ולבנות יחסי אנוש טובים. הרצאה מטלטלת מצחיקה וחדשנית עם תשובות מפתיעות – איך מניעים את עצמינו ואת הסביבה לפעולה? איך מובילים שינוי התנהגותי? איזה כלים אפקטיביים יש לנו להנעת עובדים, שינוי הרגלים ובניית תרבות ארגונית? ממדעי המוח לפרקטיקות יומיומיות – עקרונות כלים ותובנות מפתיעות לתוך המנגנון הבסיסי שמפעיל כל אחד מאיתנו, איך מייצרים דרייב לאורך זמן ומניעים אנשים וארגונים לפעולה.

***פרטי האירוע***

ההרצאה תתקיים ביום שני, 25/3/2019, בבסקולה , הרכבת 72, תל אביב

שעת פתיחת דלתות: 19:00

שעת תחילת הרצאה: 20:00

הבטחת מקומות עד השעה 19:30

שימו לב* הישיבה במקומות לא מסומנים וע"ב מקום פנוי

*** על המרצה *** 

בליץ הוא מיזם חברתי שמטרתו להפוך את החינוך לחלק מהתרבות הפופולרית של העיר אנחנו יוצרים סוג של ידע מתגלגל במיקומים יוצאי דופן המטרה שלנו היא לגרום לברים להכיל תוכן שאנשים צורכים בחיי היום-יום שלהם למרות שכולנו שונים, אנו חולקים תשוקה לחדשנות מתמדת ולשינויים אנחנו רוצים תמיד ללמוד.

*** על Blitz ***

בליץ הוא מיזם חברתי שמטרתו להפוך את החינוך לחלק מהתרבות הפופולרית של העיר  אנחנו יוצרים סוג של ידע מתגלגל במיקומים יוצאי דופן המטרה שלנו היא לגרום לברים להכיל תוכן שאנשים צורכים בחיי היום-יום שלהם למרות שכולנו שונים, אנו חולקים תשוקה לחדשנות מתמדת ולשינויים אנחנו רוצים תמיד ללמוד.

אז תפסו בירה. תצחקו. ובואו ללמוד איך לבנות חללית.

culture
Nearby hotels and apartments
בסקולה
הרכבת 72 תל אביב, תל אביב, 6578507, Israel
בסקולה
הרכבת 72 תל אביב, תל אביב, 6578507, Israel
Event from eventbrite.com