akustik[mecra] : Simge Pınar | konser

Wednesday  26 September  2018  4:06 PM
Save Saved
Last update 14/09/2018
  75

akustik[mecra] konserlerinin 26 Eylül programı konuğu Simge Pınar.

Yapraklar yavaştan sararıp hırkaların omuza atılmaya başlandığı şu sonbahar gecelerinde, sanatçı Simge Pınar 26 Eylül perşembe gecesi [mecra]'nın teras sahnesinde muhteşem bir akustik konser ile dinleyicileriyle buluşacak.

Sanatçı, prodüktörlüğünü Harun Tekin'in üstleneceği ilk albümünü dinleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor, albümden sürpriz şarkılarla karşılaşabiliriz.

---
Simge Pınar;

1991 doğumlu, İstanbullu şarkıcı- söz yazarı. Çok küçük yaşlardan itibaren kelimelerin ve melodilerin iyileştirici gücünden büyülenen Simge, kendini en iyi müzik yoluyla ifade ettiğini keşfettiğinden beri yaşam öyküsünü şarkılarla kaydetmeye başladı. Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği eğitiminin ardından, bir süreliğine kurumsal bir şirkette çalıştı. Yolunun katıldığı bir atölyede Harun Tekin’le kesişmesiyle birlikte her zaman hayalini kurduğu üzere müzik çalışmalarına ağırlık vermeye başladı. İlk konserini Sofar İstanbul'da veren Simge, 20'li yaşlarının ilk yarısının ürünü olan ve prodüktörlüğünü Harun Tekin'in üstleneceği ilk albümünü dinleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.
----------
akustik[mecra]
26 Eylül Çarşamba

[] 20:00 Teras Açılış
[] 21:00 Simge Pınar | konser

----------

Biletler kapıda / [mecra] bar bilet satış noktasında, 25 ₺

concerts
Nearby hotels and apartments
Dumlupınar Sokak, 34710, İstanbul, Turkey