Apsikabinimų vakarėlis Cuddle party Klaipėdoje 03.16 d.

Saturday  23 March  2019  5:00 PM    Saturday  23 March  2019 8:00 PM
Save Saved
Last update 24/03/2019
  308

Recurring event

Apsikabinimų vakarėlis Cuddle party Klaipėdoje 03.16 d.
From 16 Mar 2019 to 31 Dec 2019
Go to the event

Anglų kalboje žodis „cuddle“ turi kelias reikšmes – ne tik apkabinti, bet ir prisiglausti, apglėbti, susiriesti į kamuoliuką. Apsikabinimų arba „cuddle“ vakarėliai tai saugi erdvė, kurioje galima ramiai tyrinėti save ir savo vidines ribas, barjerus, savo gebėjimą prašyti ir suteikti palaikymą, gebėjimą išgirsti save bei kitus, o taip pat pripažinti savo bei kitų žmonių pasirinkimą. Be to, tai yra puiki galimybė „susidraugauti“ su savo kūnu ir atrasti naujus bendravimo būdus.
Ko gero, dauguma esate pastebėję, kad vaikai tampa ramesni, kai juos dažnai apkabina arba tiesiog liečia – glosto plaukus, kutena, laiko už rankų. Kuriuo mūsų gyvenimo momentu toks poreikis dingsta? Suaugusiam žmogui prisilietimai dažniausiai turi seksualinę potekstę. Mes esame įpratę ignoruoti kūno poreikius, kurie neįsipaišo į kasdienius buities ar higienos rėmus, tačiau taktilinių pojūčių „alkis“ išties egzistuoja ir dažnai pasireiškia kaip apatija, liūdesys ir nusivylimas mus supančiu pasauliu. Todėl apsikabinimų vakarėliai tai saugi tiriamoji erdvė, į kurią mes ateiname trokšdami kontakto su savimi ir aplinkiniais. Kartu mes mokinsimės nesislapstyti už pokalbių, nesidrovėti, kalbėti apie savo norus bei diskomfortą sukeliančius veiksmus.
Kas yra apsikabinimų arba „cuddle“ vakarėliai?
Tai saugi erdvė su šiltais žmonėmis bei aiškiomis taisyklėmis, kurioje jūs galėsite tyrinėti save ir savo vidines ribas, kontaktuodami su kitais dalyviais. Čia galima būti savimi, prašyti, kad mumis pasirūpintų, pasidalinti savo švelnumu, apsikabinti, šokti, būti su savimi arba su kitais, tyrinėti savo bendravimo ribas, išmokti sakyti „taip“ arba „ne“, prašyti to, ko norisi, stebėti kitus arba dalyvauti tiek, kiek jums leidžia jūsų komforto jausmas. Tai yra puiki galimybė pajausti, kas jums svarbu būtent šią akimirką.
Į vakarėlį galima ateiti, norint susipažinti su naujais žmonėmis, paplepėti, pasidalinti prisilietimais, išbandyti kažką naujo. Tai nėra su seksu susijęs renginys! Taip pat vakarėlio tikslas nėra partnerio paieška, tačiau jeigu bendravimo metu sutiksite savo antrąją pusę, mes džiausimės kartu su jumis.
Kaip vyksta apsikabinimų vakarėliai?
• Jūs paskambinate ir užsiregistruojate į vakarėlį. Organizatoriai užduos jums keletą su jūsų tikslais bei lūkesčiais susijusius klausimus.
• Visi dalyviai atvyksta laiku ir persirengia į patogius ir jaukius drabužius.
• Sutartu laiku vedėjas paskelbia vakarėlio pradžią, visi dalyviai susėda ratu, susipažįsta su aplinka, kitais dalyviais, vakarėlio eiga bei taisyklėmis. Įsitikiname, kad visi supratu ir sutinka su taisyklėmis.
• Vedėjas padeda visiems nusiteikti vakarėliui, atliekami keli atsipalaiduoti padedantys pratimai.
• Prasideda laisvoji dalis: galite atsipalaiduoti, atsigerti arbatos su sausainiais, paplepėti su kitais, pasilinksminti ir pasinerti į vakarėlio atmosferą.
• Dalyviai gali prašyti apkabinti kitus arba kad kiti apkabintų juos, pasiprašyti ant rankų, liestis kulnais, laikytis už rankų, gulėti ant grindų, masažuoti kam nors kaklą, šokti, miegoti arba tiesiog stebėti kitus. Svarbiausia – jūsų ir aplinkinių komfortas.
• Pabaigoje visi vėl susėda ratu, esant norui pasipasakoja apie savo jausmus, padėkoja kitiems arba pasidalina, su kokiais sunkumais jiems teko susidurti.
Kam yra skirtas šis renginys?
Vienišiems žmonėms, ieškantiems bendravimo, naujų pažinčių arba paprasto žmogiškojo kontakto bei šilumos be įsipareigojimų ir dviprasmiškų situacijų.
Poroms, kuriose partneriai pasitiki vienas kitu, nori išbandyti savo ribas ir patirti naujas emocijas. Tokia nauja bendravimo patirtis vėliau puikiai padeda kitaip bendrauti ir namuose.
Moterims, patiriančioms spaudimą ir nuolatinius reikalavimus atlikti įvairias pareigas. Tokių atveju mūsų vakarėliai yra puiki vieta išmokti gerbti savo komforto ribas ir sakyti „ne“, kai jums kažko nesinori.
Vyrams, kadangi priešingai nuo paplitusio visuomenės įsitikinimo, vyrų taktilinių pojūčių poreikis neapsiriboja vien tik sekso troškimu.
Visi dalyviai turi būti vyresni negu 18 metų, kitų amžiaus apribojimų nėra.
O jeigu aš nenorėsiu su niekuo apsikabinti?
Apsikabinti nebūtina. Mes esame dėkingi jums už tai, kad žinote, ko jums reikia čia ir dabar, už tai, kad rūpinatės savimi. Jeigu kažkas pasikeis – sakykite.
O jeigu niekas nenorės apsikabinti su manimi?
Mūsų vakarėliuose visi dalyviai, įskaitant jus, turi pasirinkimo laisvę ir bet kuriuo metu gali pasakyti „ne“. Mes priimame bet kokį sprendimą teigiamai, ir esame dėkingi jums už tai, kad rūpinatės savo gerove. Prireikus pagalbos ar palaikymo, visada galima kreiptis į vedėją.
Kaip elgtis pajutus seksualinį susijaudinimą?
Fizinis kontaktas, ypač kai jo trūksta kasdieniame gyvenime, už seksualinio konteksto ribų, išties gali sukelti susijaudinimą. Kaip elgtis tokiu atveju? Nepasiduoti. Laiku pastebėti, nusiraminti, giliai įkvėpti ir viskas praeis.
Kaip rengtis?
Rinkitės jaukius ir patogius drabužius, su kuriais jums bus patogu judėti ir gulėti. Venkite per daug atvirų ir provokuojančių drabužių.
Apsikabinimų vakarėlis tai ne terapija, tačiau jis gali padėti pažvelgti į save iš šalies, išanalizuoti rūpimus dalykus, įgyti naujų bendravimo įgūdžių, tapti drąsesniems, ramesniems arba tiesio gerai praleisti laiką.
Labai prašome į vakarėlį ateiti laiku. Tiek dalyvių susirinkimui, tiek renginio pradžiai yra paskirtas konkretus laikas. Pirmojo etapo tikslas – sukurti jaukią ir saugią atmosferą, skatinančią dalyvius susipažinti. Naujo dalyvio atvykimas šio etapo viduryje ar pabaigoje gali sukelti nerimą.
Apsikabinimų vakarėlio taisyklės:
• Vakarėlio metu draudžiama mylėtis.
Taip pat bučiuotis, liesti intymias kūno vietas bei reikšti lytinį susijaudinimą. Visa tai gali įtakoti vakarėlio dinamiką, sukelti dalyviams įvairias stiprias emocijas. Seksas tai puiku, tačiau mūsų vakarėlio tikslas ir nuotaika yra kitokie.
Nenusirengti.
• Prieš inicijuodami bet kokį kontaktą jūs privalote auti sutikimą, išgirsti žodį „taip“.
Jeigu sutinkate, pasakykite „taip“, jeigu ne – „ne“.
Jeigu negalite apsispręsti, pasakykite „ne“, duokite sau daugiau laiko.
Jūs galite bet kuriuo metu pakeisti savo atsakymą.
Jums nebūtina su niekuo apsikabinti, jeigu jūs to nenorite.
• Nekenkti nei sau, nei kitiems, nei aplinkai.
Visos emocijos yra sveikintinos, tiek juokas, tiek ašaros.
KADA: kovo 16 d. 18 val., pradžia 18:15 val. Prašome ateiti laiku.
KUR: Žvejų g. 12, III a. (įėjimas pro Autentic laiptinę), Klaipėda
KAINA: renginys nemokamas, galima atsidėkoti pagal savo jausmus.
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA tel. 861254380 (Ksenija)
arba užpildyti anketą: https://bit.ly/2Tz1O71

party
Nearby hotels and apartments
Karlskronos a., Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
Karlskronos a., Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva