Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift™ v Praze

Sunday  21 April  2019  9:00 AM    Sunday  21 April  2019 5:00 PM
Save Saved
Last update 22/04/2019
  3029

Recurring event

Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift™ v Praze
From 21 Apr 2019 to 21 Apr 2019
Go to the event

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness® tělesných procesů, při němž se i velké množství tělesných procesů spouští. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla včetně vnitřních orgánů. Tento proces omlazuje obličej a odvrací stárnutí. Napomáhá "vedlejším efektem" ke zvětšení prsů u žen a jejich zpevnění.
Při této terapii si dopřáváte relaxaci a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla (převážně na obličeji), které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.
Na rozdíl od botoxu, který je jedem zabraňujícím výrazu radosti a emocí v obličeji, je tento proces naprosto bezbolestný a velmi příjemný.
Pro omlazení už nejsou nutné injekce - stačí Access Energetic Facelift™!
Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 ošetření a dvakrát si metodu vyzkoušíte. Budete sledovat instruktážní video. Obdržíte manuál a příručku Access Energetického Faceliftu™. Příručka obsahuje informace o tomto procesu a grafický "tahák" s pořadím poloh. Kurz bude nahráván a nahrávku získáte po kurzu. Dostanete i nahrané clearingy v ČJ a AJ pro čistění bloků v kontextu stárnutí a ochabování vašeho těla.
Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.
Jakou energií, prostorem a vědomím můžete vy a vaše tělo být, abyste se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně svou krásu? Jaké jsou další možnosti?
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, AFF, BPF - certifikovaná lektorka Access Consciousness® Bars a Facelift facilitátorka
Kde: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha, 2. patro - blízko zastávky Moráň
Kdy: Neděle (další termíny: 21.4. 23.6.)
09 až 17hod (je možné, že skončíme později, prosím domluvte si odjezdy spíše na později)
Přihlášky na: Umay@centrum.cz
První absolvování kurzu je za cenu 5.350,- Kč.
Každé další opakovaní kurzu je za poloviční cenu.
Děti od 6ti do 15ti let zdarma, 16 až 18ti letí platí poloviční kurzovné.
Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další speciální vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte (profesionálními) certifikovanými praktiky této metody a můžete tento proces poskytovat sobě, blízkým i svým klientům.
accessenergeticfaceliftkurz praha happypraha acessbars accessconsciousness umayyamunawolf#psychoterapeutkaeu kurz certifikovanykurzaccessbars

food
Nearby hotels and apartments
3 days from now · 9–21°C Mostly Sunny
Staroměstské náměstí, Praha, Praha, Česko
3 days from now · 9–21°C Mostly Sunny
Staroměstské náměstí, Praha, Praha, Česko
Event from psychoterapeutka.eu