TÄNA:Freakangel/ Horror Dance Squad/Digital Digital at Von Krahl

Friday  8 February  2019  8:00 PM    Friday  8 February  2019 11:30 PM
Save Saved
Last update 18/02/2019
  211

8. veebruaril esineb Eestis teatris Von Krahl Tallinna industrial metal bänd Freakangel.
Freakangel on Eesti tumemuusika skene üks võimsamaid ja agressiivsemaid kollektiive. Alates bändi debüüdist 2010. aastal, on nende muusika liikunud EBM-ist industriaal-metali suunas. Enamik Freakangeli esinemistest leiab aset välismaal ja seetõttu on tõeline maiuspala näha neid ka kodusel laval.
Freakangel on viimastel aastatel väsimatult tuuritanud igal pool Euroopas. Selle käigus on nad läbinud ka mitu metamorfoosi ning viimaks muteerunud oma käesolevasse neljaliikmelisse koosseisu. Olles lugematutel kontsertidel peaesineja, on bänd üles astunud veel mitmetel metal ja tumemuusika festivalidel nagu Resistanz (UK), Wave-Gotik-Treffen (DE), Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous (FI) ja teised.
Freakangel on välja lasknud kolm albumit Belgia plaadifirma Alfa Matrix alt: “The Faults Of Humanity”, “Let It All End” ja “The Ones To Fall”. Bänd lasi välja ka kaks DVD-d: "The Faults Of Humanity: live", "The Show Of Violence" ja kolm digitaalset EP-d "Porcelain Doll", "The Book Of Violence" ja "Into The Fire". Nende neljas album “How The Ghost Became”, “In The Witch House” EP ja “Death Walks With Us” EP lasti välja Jaapani plaadifirma DWA alt.
http://freakangel.bandcamp.com
http://www.facebook.com/freakangelofficial
http://www.youtube.com/freakangelTV
http://www.freakangel.net/
Pileteid saab lunastada ürituse päeval otse ukselt, hinnaga 7 eurot esimesel tunnil, hiljem 10 eurot.

music
Nearby hotels and apartments
Von Krahl
Rataskaevu, Tallinn, Eesti
Von Krahl
Rataskaevu, Tallinn, Eesti
Is this your event? Claim it now

Make sure your information is up to date. Plus use our free tools to find new customers.