Hlasový workshop s Idou Kelarovou `Najdi svůj hlas, najdi sebe`

Friday  13 September  2019  6:00 PM    Sunday  15 September  2019 3:00 PM
Save Saved
Last update 03/08/2019
  1262

Srdečně vás zveme na další hlasový workshop Idy Kelarové na Cestě Inspirace tentokrát pod názvem „NAJDI SVŮJ HLAS, NAJDI SEBE“.
Zpívání a procítění písně je jen záminka k hledání toho hlasu v nás, který nikdy nikdo neuslyší. Hlasu, který nás vede zpět k emocím. Především tam totiž Ida nachází základní zdroj života a lidské kreativity.
Workshop je otevřen pro každého, kdo má chuť projít přes neskutečnou sílu předsudků, zvyků, zlozvyků a hlavně strachem, který mu brání v tom, nadechnout se, otevřít se a zpívat.
Zazpívat si z plných plic je nejlepším lékem proti depresím a dodává sílu potřebnou k plnohodnotnému prožití života. Již dnes si lidé víc a víc uvědomují, jakým důležitým lékem proti stresu a nemocem je samotný zpěv. Zpěv je důležitý pro vyjádření osobnosti a pomáhá uvolnit nakumulované emoce, které se v těle zadržují a proměňují v negativní energii.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, poznání třicetileté intenzivní práce s lidmi a lidským hlasem, které Ida zasvětila svůj život.
Registrovat se můžete na http://www.cestainspirace.cz/cs/registrace-4/. Pro prvních 10 registrovaných nabízíme zvýhodněnou vstupenku!
Více informací naleznete na www.cestainspirace.cz
Těší se na vás
Irena a Klára

workshop
Nearby hotels and apartments
Prague, Czech Republic
prague, czech republic