Koncert Lecznicze Dźwięki Muzyki Wibrac. - Komora Normobaryczna

Sunday  21 April  2019  5:00 PM    Sunday  21 April  2019 7:00 PM
Save Saved
Last update 22/04/2019
  6556

Recurring event

Koncert Lecznicze Dźwięki Muzyki Wibrac. - Komora Normobaryczna
From 14 Apr 2019 to 14 Apr 2019
Go to the event

????Kochani zapraszamy do odkrywania wibracji w NOWYM MIEJSCU! ????
Zapraszamy Cię na godzinny, cotygodniowy relaks podczas Koncertu LECZNICZYCH DŹWIĘKÓW MUZYKI WIBRACYJNEJ w każdą NIEDZIELĘ o 17:00 w Komorze regeneracyjnej Normobaria24h.pl na warszawskiej Pradze.
➡️CO TO TAKIEGO?
NORMOBARIA to specjalnie przygotowana przestrzeń, gdzie możesz doświadczyć przebywania w warunkach atmosferycznych panujących na Ziemi przed wielkim potopem.
Były to warunki optymalne dla naszego ciała pod względem odżywiania go w tlen a tym samym cieszenia się długowiecznością.
Panuje tam ciśnienie 1500 hPa zamiast obecnego +- 1000 hPa, podwyższone stężenie tlenu, dwutlenku węgla oraz atmosfera wzbogacona o "wodór cząsteczkowy" dzięki nim między innymi spowalniasz procesy starzenia dotleniając w sposób optymalny każdą komórkę swojego ciała.
Na miejscu dodatkowo w cenie biletu czeka na Ciebie specjalnie przygotowana woda do picia.
➡️CO WYNIKA Z POŁĄCZENIA WIBRACJI I NORMOBARII?
Połączenie tego co daje nam Komora Normobaryczna z naturalnymi wibracjami dźwięku wzmaga procesy zdrowienia nie tylko na poziomie fizycznego ciała ale i umysłu.
W Komorze Normobarycznej LECZNICZYCH DŹWIĘKÓW MUZYKI WIBRACYJNEJ instrumentów i głosu, słucha się i odczuwa w ciele z zamkniętymi oczami na siedząco w fotelach lub w medytacji na karimacie lub na leżąco.
"Zamknij oczy i poczuj muzykę w ciele, poczuj jak masuje Twoje serce i budzi cudowne odczucia. Usłysz jak zamienia Twoje myśli w dźwięki i wprowadza do wyobraźni kolory, zapachy i cudowne obrazy. Czy miałeś już motylki w sercu kiedy całkowicie oddałeś się muzyce :) to odczucie czystej miłości. Zapraszamy na doświadczenie siebie w muzyce i muzyki w sobie..."
➡️CO DAJĄ WIBRACJE I KIEDY SZCZEGÓLNIE WARTO?
Jeśli potrzebujesz uwolnienia napięć, oczyszczania emocjonalnego to doświadczysz między innymi cudownych właściwości wibracji gongów oraz mis kryształowych w stroju A-432 Hz oraz misy o częstotliwości DNA - 528 Hz oczyszczającej i harmonizującej nasze DNA. Muzyka Wibracyjna grana jest na instrumentach, których pozytywne wibracje można odczuć zarówno mentalnie jak i fizycznie.
LECZNICZE DŹWIĘKI MUZYKI WIBRACYJNEJ działają regenerująco na strukturę komórkową, psychikę i układ nerwowy człowieka, dzięki temu wspomagają każdy rodzaj rekonwalescencji, rehabilitacji, leczenia lub rozwoju emocjonalnego.
Wibracje dźwięków synchronizują pólkule mózgowe uwalniając pokłady kreatywności i jasność umysłu oraz uruchamiają wrażliwość na subtelne postrzeganie rozwijając zmysły.
➡️LECZNICZY WPŁYW WIBRACJI DŹWIĘKU:
- masaż wibracjami własnego głosu i instrumentów naturalnych to najdoskonalszy masaż dla całego organizmu na poziomie komórkowym, a nawet atomowym,
- komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
- masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno - energetyczne w meridianach,
- odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa, - pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
- następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
-następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta,
- rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność…
➡️INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:
Gongi tybetańskie Fen i Tam Tam, Gongi wuhan Fen i Tam Tam, Gong brazylijski Fen, czakralny zestaw dźwiękowych Mis Kryształowych, śpiewająca Piramida Kryształowa, czakralny zestaw dźwiękowych Misy tybetańskich, Didgeridoo, Bębny oceaniczne, Bębny szamańskie, Bębny djembe&conga, Bębny burzowe, Grzechotki, Kije deszczowe, Tank Drum Zenko Harmony, Steel Tongue Drum, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, Kamertony anielskie, Dzwoneczki Chimes z brązu, czakralny zestaw dzwonków Energy Chimes, Rury dźwiękowe, Kalimba basowa Marimbula, Kalimba Twin, Kalimba B11 Melody, Kalimba Sansula Deluxe, Kamertony C&G, Tingsze, czakralny zestaw Kamertonów.
_______________________________________
????CENA KONCERTU z 2-godzinnym pobytem w Komorze NORMOBARYCZNEJ:
Bilet ➡️ 189 zł (płatność gotówką na miejscu w dniu koncertu)
????PROMOCJA !!!
Bilet ➡️ 149 zł (przy zakupie przez sklep internetowy do 24h przed koncertem)
Cena regularna 2h pobytu w komorze normobarycznej to 130 zł + cena regularna 1h koncertu 60 zł.
OSZCZĘDZASZ 41 zł !! w stosunku do uczestnictwa osobno w koncercie i komorze normobarycznej!
????MASZ KARNET NA NASZE KONCERTY? ZAPŁACISZ MNIEJ!
Bilet ➡️ 109 zł plus wejście z KARNETem 2 i 3-MIESIĘCZNYm* Wibracja Miłości,
????MASZ KARNET NORMOBARIA? ZAPŁACISZ MNIEJ!
Bilet ➡️ 50 zł plus wejście z KARNETem Normobaria24h.pl
__________________________________________
????REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja miejsca dzięki płatności internetowej w naszym sklepie, której dokonasz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/koncert-lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/
Więcej informacji dotyczących Leczniczego działania Dźwięków Muzyki Wibracyjnej znajdziesz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/
????LOKALIZACJA KONCERTU:
Normobaria24h.pl ul. Lotnicza 11/13, 04-192 Warszawa Praga Płd. (skrzyżowanie na początku ul. Ostrobramskiej)
Prosimy przyjdź 15 minut przed godziną 17:00. Przynieś ze sobą karimatę, koc, poduszkę, żeby w pełni komfortowo rozluźnić się i zrelaksować.
Prowadzący: Asia Orłowska, Alek Sabuda
Kontakt: e-mail: info@wibracjamilosci.pl
Asia Orłowska tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a
Słonecznie zapraszamy :)
======================================
KILKA SŁÓW O KOMORZE NORMOBARYCZNEJ, DO KTÓREJ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
➡️NIEOPTYMALNOŚĆ ATMOSFERY
W przeciętnych warunkach na Ziemi, na poziomie zbliżonym do poziomu morza panuje ciśnienie ok. 1000 hPa, zawartość tlenu wynosi ok. 21%, a dwutlenku węgla 0,03%.
Od tysięcy lat ludzkość żyła i w większości wciąż żyje w przekonaniu, że warunki atmosferyczne, w których żyjemy, są optymalne i prawidłowe. Jednak okazuje się, że sąd ten jest błędny.
Profesor Konstanty Pawłowicz Butejko w swoich przełomowych badaniach, nad patologią niedoboru dwutlenku węgla w ustroju zauważył, że duże znaczenie w naszym życiu odgrywa powolne oddychanie, praktykowany przez joginów tzw. jogiczny oddech.
➡️KOMORA NORMOBARYCZNA
Faktem jest, że z naszych organizmów nadmiernie, w bardzo szybkim tempie ucieka dwutlenek węgla, który jest konieczny do tego, aby ten tlen mógł dostać się do krwi i do komórek. Samo spowolnienie oddychania pozwala zwiększyć ilość dwutlenku węgla w organizmie, dzięki czemu więcej tlenu z hemoglobiny może trafić do tkanek.
Profesor Butejko zauważył, że nasz niedobór dwutlenku węgla wynika z dramatycznego niedoboru tego metabolitu w obecnej atmosferze Ziemi.
Podobnie jest z wodorem, który pełni bardzo ważną funkcję w ludzkim organizmie. Mianowicie wodór jest takim gazem, który potrafi zahamować procesy starzenia. Jeżeli jest go wystarczająca ilość w komórkach organizmu, neutralizuje on odpowiedzialne za starzenie się organizmu rodniki hydroksylowe i tym samym nie dopuszcza do komórkowych degradacji.
W komorze normobarycznej odtwarzane są warunki zbliżone do tych, w jakich żyli ludzie przed potopem, kiedy dożywali wieku nawet 900 lat. Wewnątrz utrzymuje się najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka stany: ciśnienia atmosferycznego wynoszący ok. 1500 hPa, 40% zawartości tlenu (w odczytach biologicznych), 1,5-2% dwutlenku węgla (ok. 50-70 razy więcej niż na zewnątrz) oraz 0,5% wodoru (ok. 10 tys. razy więcej niż poza komorą normobaryczną). Stężenie wszystkich parametrów wraz z odpowiednim poziomem wilgotności (poniżej 65%) kontrolowane jest przy pomocy odpowiednich czujników.
Komora normobaryczna w której jest zwiększona zawartość dwutlenku węgla ułatwia oddychanie, nawet w ataku astmy, który ustępuje w trzy minuty. Następuje rozkurczenie oskrzeli, tlen z hemoglobiny jest wypchnięty do osocza, z osocza do płynu tkankowego, a stamtąd do komórek, dzięki czemu organizm jest doskonale dotleniony. Z kolei wdychany wodór dociera m.in. do mitochondriów, gdzie neutralizuje rodniki hydroksylowe i tym samym blokuje zniszczenia wewnątrzkomórkowe.
W Polsce i na całym świecie komory normobaryczne funkcjonują od wielu lat w zakładach leczniczych. Komora normobaryczna ma najczęściej kształt beczki ciśnieniowej. Jest obiektem stałym, w którym w ciągu jednego trwającego 2 godziny cyklu leczniczego może przebywać kilkadziesiąt osób.
Innowacją na skalę światową jest stworzone kilka lat temu przez doktora Jana Pokrywkę mieszkanie normobaryczne. Jest to komora ciśnieniowa, która składa się z kilku pomieszczeń tak wyposażonych, że można w nim przebywać stale, nawet przez całą dobę. Mieszkanie ma śluzę, która stwarza stan pośredni pomiędzy ciśnieniem wewnątrz mieszkania - 1500 hPa i na zewnątrz - 1000 hPa. Dzięki temu mieszkańcy normobarii nie są ograniczeni w kwestii dowolnego opuszczania i wchodzenia do normobarycznego mieszkania.
➡️ZALETY NORMOBARYCZNEJ TERAPII:
Terapia podwyższonym ciśnieniem barycznym, ilością tlenu, dwutlenku węgla i wodoru, powoduje miedzy innymi następujące pozytywne efekty zdrowotne:
☑️spowalnia starzenie się organizmu;
☑️przedłuża życie;
☑️ogranicza pojawianie się stanów zapalnych;
☑️przyspiesza rozwój nowych naczyń krwionośnych;
☑️stymuluje regenerację nabłonków oraz produkcję kolagenu i elastyny
odpowiedzialnych m.in. za elastyczność skóry;
☑️zmniejsza obrzęki uszkodzonych tkanek;
☑️odpowiada za utrzymanie mocnych kości;
☑️poprawia wydolność fizyczną i psychiczną organizmu;
☑️zwiększa zdolność zapamiętywania;
☑️doskonale dotlenia wszystkie komórki ciała;

music food education
Nearby hotels and apartments
Lotnicza, Warszawa, mazowieckie, RP
Lotnicza, Warszawa, mazowieckie, RP