Meditative Tantra Yoga ( Medytacyjna Tantra Joga)

Wednesday  1 May  2019  6:00 PM    Wednesday  1 May  2019 7:30 PM
Save Saved
Last update 02/05/2019
  3023

Recurring event

Medytacyjna Tantra Joga z misami tybetańskimi
From 17 Apr 2019 to 17 Apr 2019
Go to the event

**** Zapisy do 12:00 w dzień wydarzenia ***
Witam po przerwie! Naładowana azjatycką energią słońca pragnę zaprosić was na jedyne w swoim rodzaju z Tantry Jogi przy dźwiękach mis tybetańskich wspomagających aktywacje czakramów.
Joga mówi, że ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Stan umysłu wpływa na stan ciała i ma w nim swoje odzwierciedlenie. Jednocześnie stan ciała wpływa na stan umysłu. Nie można bezpośrednio wpływać na umysł, ale można wpływać nań pośrednio, poprzez praktykowanie asan, pranajam i medytacji. Praktykując Tantra Jogę, koncentrujemy uwagę na przepływie i przemianie energii oraz na poszczególnych czakramach. Każda asana uaktywnia inny czakram energetyczny. Praktyka ta zatem wymaga medytacyjnego skupienia i koncentracji.
Medytacyjna joga wprowadza nas w stan spokoju, harmonii i równowagi jednocześnie regenerując i wzmacniając całe ciało. Ćwiczenia te są łagodne dla ciała, przywracają równowagę hormonalną, pomagają w koncentracji umysłu a także oczyszczają z negatywnych emocji. Już po kilku dniach poczujesz polepszenie się samopoczucia, wzrost energii, miły stan relaksacji oraz równowagę ciała i ducha.
Zajęcia prowadzone przez Julitę Ostrowską - dyplomowaną instruktorkę Tantra Jogi, Trenerkę warsztatów rozwoju osobistego, life coach i trenerkę medytacji. Założycielka Flow Infinito - Holistic Coaching, Dance therapy and Yoga oferującego warsztaty grupowe i sesje indywidualne różnych form terapii: taniec intuicyjny, art-terapia, joga, medytacja, coaching i duchowość. Ukończyła studia Psychoterapii Transpersonalnej w Londynie w 2012.
Julita pasjonuje się terapią tańcem - metodą Pięciu Rytmów, tańcem Ekstatycznym, Improwizacją kontaktową oraz różnymi formami medytacji i jogą. Pasje te wnosi do swojej pracy włączając elementy kreatywnej ekspresji, pracy z ciałem i oddechem, wizualizacji, Tantry oraz medytacji.
Obowiązują zapisy!
Zapisać się można mailowo: julita.flowinfinito@gmail.com telefonicznie: 608 689 609 oraz przez fb Flow Infinito - Holistic Coaching, Dance therapy and Yoga
Wszystkie niezbędne pomoce (maty, poduszki itd) są na miejscu. Ćwiczymy boso, w wygodnym stroju.
Cena:
pojedyncze zajęcia 35 zł
karnet 4 wejść (raz w tygodniu) ważny miesiąc 120 zł
karnet 8 wejść (2 razy w tygodniu) ważny 2 miesiące 200 zł
*** Pierwsze zajęcia 20 zł

yoga
Nearby hotels and apartments
Tomorrow · 8–18°C Mostly Cloudy
Archidiakońska, Lublin, lubelskie, RP
Tomorrow · 8–18°C Mostly Cloudy
Archidiakońska, Lublin, lubelskie, RP