Oslavte Mezinárodní den muzeí návštěvou Muzea Karla Zemana

Friday  18 May  2018  10:00 AM    Saturday  19 May  2018 11:59 PM
Save Saved
Last update 20/05/2018
  206

Po celém světě slaví v pátek 18. května muzea a galerie svůj velký mezinárodní den. Již tradičně se do oslav zapojuje i Muzeum Karla Zemana a slaví ve velkém! Po celý den je pro všechny návštěvníky, kteří předloží vstupenku z jakéhokoliv muzea nebo galerie z letošního roku, připraven zvýhodněný vstup do expozice za pouhých 99 Kč. Přijďte slavit i Vy a vstupte do světa fantazie a filmových triků geniálního režiséra Karla Zemana.

V Muzeu Karla Zemana objevíte staronový svět klasické animace. Projdete se po Měsíci s Baronem Prášilem, osedláte okřídlené koně letící do hlubin Vesmíru, vyfotíte se na hřbetu obří ryby proplouvající oblouky Karlova mostu a natočíte se při dobrodružném vzletu na stroji z Vynálezu zkázy. Ti stateční nakonec vstoupí až do tří scén z filmů Karla Zemana a záznam si ZDARMA pošlou na svůj e-mail, aby se s ním mohli pochlubit svým přátelům.

Speciálně pro malé návštěvníky jsou připraveny ZDARMA ke vstupence hry v expozici Cesta do pravěku a Vynález zkázy.

Romantické duše a akční rodiny navíc mohou vyrazit na strhující projížďku lodí po Vltavě a Čertovce. Konkrétní časy plavby najdete zde. Rezervace předem nutná!

culture art exhibit education family Museum
Nearby hotels and apartments
Muzeum Karla Zemana
Saská 3, 118, Hlavní město Praha, Czechia
Muzeum Karla Zemana
Saská 3, 118, Hlavní město Praha, Czechia