Planszówki w Króliczej Norze #14

Wednesday  24 April  2019  6:00 PM    Wednesday  24 April  2019 11:00 PM
Save Saved
Last update 25/04/2019
  1225

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Gier Bez Prądu i nie tylko na Trzynaste Planszówki w VRCafe. Przyjdź i sprawdź dokąd prowadzi Królicza Nora ;)
Gramy razem z Boardly i Gramywto.pl, zapraszam do polubienia :D
Link do naszej grupy, na której można umawiać się na planszówki :)
https://www.facebook.com/groups/375547539900396/
W tę środę chcielibyśmy zaproponować Wam wszystko co najlepsze w naszej ofercie planszówkowej oraz udostępnić gotowe talie do gry w Magic the Gathering. Lista dostępnych gier znajduje się poniżej:
https://m.facebook.com/pg/VRCafeKRK/photos/tab=album&album_id=906782682826783&ref=page_internal
Do wzięcia udziału wystarczy zapał do gry i wolny wieczór. Na miejscu uczymy grania w nasze planszówki, a wszystko to w miłej atmosferze, przy przekąskach i dobrych napojach.
Nie ma Twojej ulubionej gry w opisie lub szukasz ekipy do zagrania? Nie ma problemu, możesz przynieść grę ze sobą oraz umówić się z innymi graczami, wystarczy, że napiszesz post w wydarzeniu, a chętni na pewno się znajdą ;)
W kwestii rezerwacji, nauki gier oraz pytań proszę kontaktować się ze współorganizatorem - Patryk Dujka w wiadomości prywatnej lub pod numerem: 574481397 oraz na wydarzeniu. Do zobaczenia w środę ;)
VRCafe to ponad 300m powierzchni, na której spotykają się miłośnicy grania, zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym. Dobrze wyposażony bar z fajnymi cenami oraz miła, pomocna obsługa. Dodatkowo posiadamy darmowe WiFi o zawrotnej prędkości (podwójny światłowód), a w przyszłości planujemy organizować LAN Party.
Dlaczego VRCafe i Biały Królik?
Rzeczywistość wirtualna, w której żyli ludzie w Matrixie oraz biały królik za którym podążył Neo były inspiracją do nazwania tak naszego miejsca, w którym możemy na chwilę oderwać się od świata rzeczywistego. Natomiast ostatecznie Neo chciał wyzwolić ludzi spod władzy maszyn i pokazać im prawdziwy świat...Czemu nie zrobić tego grając z realnymi ludźmi w planszówki? ;)

party
Nearby hotels and apartments
Happening Now · 18° Partly Cloudy
Czysta, Kraków, małopolskie, RP
Happening Now · 18° Partly Cloudy
Czysta, Kraków, małopolskie, RP