Kremena Koleva

Events created
Past
Save event Saved
Friday 22 September 2017 8:30 PM
Kizomba Workshop на Alma Libre Dance Academy
Save event Saved
Sunday 03 December 2017 8:00 PM
Swing- Lindy Hop Team - Kremena Dance Center
Save event Saved
Monday 06 November 2017 8:30 PM
Bachata Sensual - Група Средно Ниво на Alma Libre Dance Academy
Save event Saved
Tuesday 03 October 2017 10:00 AM
Пластика на Нина Козина
Save event Saved
Monday 02 October 2017 5:30 PM
Пилатес за бременни и възстановяване след раждане
Save event Saved
Saturday 23 September 2017 5:00 PM
Аржентинско Танго Ученици и Студенти - Нова Група!
Save event Saved
Saturday 30 September 2017 11:00 AM
Спортни Танци Ученици и Студенти - Нова Група!
Save event Saved
Saturday 30 September 2017 10:00 AM
Модерни и Спортни танци: НОВА ГРУПА за деца
Save event Saved
Tuesday 26 September 2017 7:30 PM
Салса и Бачата: напреднали на Alma Libre
Save event Saved
Thursday 21 September 2017 8:30 AM
Сутрешна Хата Йога с Ани
Save event Saved
Wednesday 20 September 2017 8:30 PM
Swing - Lindy Hop: средно-напреднали в Kremena Dance Center
Save event Saved
Monday 11 September 2017 7:30 PM
Салса: НОВА ГРУПА начинаещи на Alma Libre в Kremena Dance Center
Save event Saved
Monday 11 September 2017 6:30 PM
Пилатес в Kremena Dance Center.
Save event Saved
Monday 11 September 2017 5:00 PM
Хата Йога с Ани в Kremena Dance Center
Save event Saved
Sunday 10 September 2017 6:00 PM
Фолклорен Ансамбъл в Kremena Dance Center
Save event Saved
Sunday 10 September 2017 4:00 PM
Интензивни семинари по Танго Валс
Save event Saved
Sunday 10 September 2017 5:00 PM
Народни танци: НОВА ГРУПА начинаещи в Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 08 September 2017 8:30 PM
Танго Практика за всички групи от Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 06 October 2017 7:30 PM
Аржентинско Танго – Начинаещи в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 20 September 2017 6:30 PM
Хата Йога с Ани в Kremena Dance Center
Save event Saved
Saturday 23 September 2017 9:00 PM
Tango Dream Varna Marathon
Save event Saved
Tuesday 19 September 2017 5:30 PM
ॐ Ащанга Виняса Йога с Ани
Save event Saved
Thursday 05 October 2017 6:30 PM
Swing - Lindy Hop: НОВА ГРУПА в Kremena Dance Center
Save event Saved
Tuesday 03 October 2017 8:00 PM
Рожден ден на Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 06 October 2017 7:30 PM
Аржентинско Танго – НОВА ГРУПА в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 04 October 2017 8:30 AM
Народни танци: НОВА ГРУПА начинаещи в Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 06 October 2017 6:30 PM
Хата Йога с Ани в Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 06 October 2017 6:30 PM
Пилатес в Kremena Dance Center.
Save event Saved
Friday 06 October 2017 5:00 PM
Хата Йога с Ани в Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 06 October 2017 6:30 PM
Swing - Lindy Hop: НОВА ГРУПА в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 11 October 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на терапии по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Friday 03 November 2017 8:30 PM
Бачата: НОВА ГРУПА на Alma Libre в Kremena Dance Center
Save event Saved
Tuesday 31 October 2017 8:30 PM
Halloween Party в Kremena Dance Center
Save event Saved
Friday 03 November 2017 7:30 AM
Sunrise YOGA с Данчо в Kremena Dance Center.
Save event Saved
Monday 23 October 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на практики по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Wednesday 25 October 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на практики по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Saturday 04 November 2017 10:00 AM
Ден на отворените врати в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 01 November 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на подкрепа по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Monday 13 November 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на подкрепа по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Tuesday 09 January 2018 7:30 PM
Zumba Fitness - НОВА ГРУПА в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 10 January 2018 8:30 PM
Swing - Lindy Hop: средно-напреднали в Kremena Dance Center
Save event Saved
Wednesday 15 November 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на подкрепа по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Wednesday 29 November 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на подкрепа по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Monday 11 December 2017 1:00 PM
Варна - Даряване на подкрепа по метода на Рене Мей в Kremena DC
Save event Saved
Tuesday 03 April 2018 6:30 PM
Swing - Lindy Hop: НОВА ГРУПА в Kremena Dance Center