Puking Rainbows

Saturday  23 March  2019  11:30 AM    Saturday  23 March  2019 4:00 PM
Save Saved
Last update 25/03/2019
  585

Rozkokoš SA:
Jar nám v marci začne trieskať na dvere svojou zablatenou bagandžou a my jej radi otvoríme. Bude to však moment netradičný.
Z pohľadu na ružové oblaky plávajúce po oblohe ťa vyruší snáď len tyrkysové slnko, na ktoré ti ťažko bude stačiť tvoj starý UV. Naša Hlavná stanica bude voňať po limetách a Dunajom bude pretekať horúci marcipán. A neónové gondoly ťa budú megafónom informovať, že práve v Scherzi sa bude konať neopakovateľná a sexy cvokáreň!
Aby ti však z toho všetkého zase dočista nepreplo, o vyváženú opateru sa postarajú obľúbená Magie Noire, cukromilom známa Beatrice Sirené, Diamond Fairy, ktorá ti svojím výstupom roztočí budíky a ako snežný fondán dodá trblietavosť celému večeru smrteľne zábavné drag torpédo Fanny af Ticklehorn ktorá k nám dofičí na sobiom záprahu priamo z mrazivých Helsiniek. To všetko pod taktovkou žoviálnej a urehotanej Black Rose. A ako malý bonus ti predstavíme čerstvú krv nášho burlesque gangu.
Pokiaľ vydržíš až na záver, do tanca rozvlní podlahu Mila_mila 207 a DUHAN. Zaujímavé pakšametle budeš zase môcť vyhrať v tombole a nebudú chýbať ani úchvatné pizza slimáky našej obľubenej čarodejnice od sporáku Mishel Catering.
Dresscode: Sidovka? Plynová maska? Latexové gate tvojho tatka? Príď ako chceš!
Vstup od 18 rokov
Lístky???? https://www.inviton.eu/event/puking-rainbows
Tak sa zastav a šťastím budeš grcať dúhu!
Tešíme sa na teba,
Tease Avenue & crew

food