Přízvuk s Janem Burianem 29. 6.

Saturday  29 June  2019  10:00 AM    Saturday  29 June  2019 6:30 PM
Save Saved
Last update 24/05/2019
  4797

V každém z nás zní původní a jedinečná hudba.
Dílna navazuje na "Umění slyšet", ale je otevřena i nově příchozím. Budeme se soustředit na hledání osobitého a autorského zvuku účastníků. Důraz je kladen na individuální přístup, kreativní práci a hledání nových postupů… Dílna se nezabývá hudebními žánry a jejich pravidly. Naopak! Důležité je použít nástroje k vyjádření své osobitosti a originality. Konzultace skladeb již rozpracovaných v Abletonu, Bitwigu, nebo na hardwarových nástrojích jsou vítány!
SOBOTA 29. června 10:00 - 18:30
Upozorňujeme, že kurz bude probíhat už v nových prostorách Synth Library, Pod Terebkou 1139/15.
- Kapacita je omezená, registrujte se na aeroskola.typeform.com/to/z2EULr
- Cena: 900 Kč
- Máte dotazy? Piště na marie@zvukpraha.cz
- S SEBOU: svůj počítač, nebo hudební nástroj a sluchátka. Kdo má, je doporučeno přinést si své přenosné nahrávací zařízení.
- PROGRAM DNE
Dopoledne - nahrávání zvuků a společný poslech
Odpoledne – individuální práce na skladbách, konzultace
JAN BURIAN
Hudební skladatel a zvukový designer. Spolupracuje s různými divadelními tvůrci (Min Tanaka, Dogtroep, Peter Schumann, Living Dance Studio Beijing…) a filmovými umělci (P.Koutecký, V.Švankmajer, M.Mareček…). Přes deset let již pracuje s terapeutkou Marií Madeirou a vytvořil hudbu pro její dvě knihy. Pro NFA složil a nahrál hudbu k zrestaurovanému filmu Takový je život a v současné době pracuje na zvukové podobě pro restaurované první české filmy Jana Kříženeckého. Vede workshopy zvukového designu, art of listening a kreativního přístupu k elektronickým hudebním nástrojům (Archa International Summer School, FSV UK, Ableton User Group Prague…) Je zakládajícím členem hudebních projektů tyto alba a Kyklos Galaktikos.

music culture food
Nearby hotels and apartments
Synth Library Prague, Pod Terebkou 15
Krymská, Praha, Praha, Česko
Synth Library Prague, Pod Terebkou 15
Krymská, Praha, Praha, Česko