Rodzinne niedziele w Firleju

Sunday  28 April  2019  10:00 AM    Sunday  28 April  2019 4:00 PM
Save Saved
Last update 29/04/2019
  2468

Recurring event

Rodzinne niedziele w Firleju
From 14 Apr 2019 to 14 Apr 2019
Go to the event

W każdą niedzielę, rozpoczynając od 27 stycznia, Firlej organizować będzie darmowe warsztaty dla całych rodzin. W programie zajęcia artystyczno-plastyczne, warsztaty splotów tkackich oraz rozgrywki w planszówki.
Niedziele w Firleju, od godz. 10:00, rozpoczną dwugodzinne warsztaty dla dzieci “Po sąsiedzku”. Zajęcia przenoszą się tym samym z soboty i będą odbywać się, tak jak do tej pory, raz w tygodniu. Od godziny 12:00 do wspólnego tkania w najróżniejszych technikach, takich jak m.in. kilim, makatka czy gobelin zaprosi Splotka. Od 14:00 w Awarii Prądu będzie można uczestniczyć w rodzinnych spotkaniach przy grach planszowych.
10:00 - 12:00
Warsztaty po sąsiedzku
Na zajęciach uczestnicy poznają różne dziedziny sztuki z naciskiem na sztuki plastyczne. Każda niedziela to próba opanowania nowej techniki - decupage, quilling, string art. Do tej pory goście zajmowali się robieniem doniczek, obrazów z kamieni, zegarów, makiet a nawet rzeźb! Główny cel: ma być wesoło, twórczo i kreatywnie.
12:00 - 14:00
Rodzinne Sploty
Powrót do tradycyjnych metod rzemieślniczych, podczas których w gronie najbliższych wykonywało się przedmioty codziennego użytku. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych splotów tkackich, wykorzystując wełnę, len, bawełnę i materiały z odzysku. Po każdym spotkaniu własne unikatowe dzieło - kilim, makatka, bieżnik, makrama lub gobelin - będzie można zabrać ze sobą.
14:00 - 16:00
Planszówki w Awarii Prądu
Firlej zaprasza do Awarii Prądu na wspólne granie w planszówki. Wspaniała rozrywka gwarantowana, również dla osób nieobeznanych z nowymi grami. Awaria Prądu to dom dla rozmaitych gier rodzinnych, których zasady prowadzący wytłumaczy na miejscu w kilka minut.
Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Na warsztaty "po sąsiedzku" oraz "rodzinne sploty" obowiązuje zbiórka na materiały: 10 zł

Nearby hotels and apartments
6 hours ago
Grabiszyńska, Wrocław, dolnośląskie, RP
6 hours ago
Grabiszyńska, Wrocław, dolnośląskie, RP