Seznamovací večer /rychlé rande/ U bílýho černocha

Wednesday  24 April  2019  7:30 PM    Wednesday  24 April  2019 10:30 PM
Save Saved
Last update 25/04/2019
  257

Chcete najít nového kamaráda nebo dokonce partnera? Přihlašte se a přijďte na seznamovací večer do příjemného prostředí klubu U bílýho černocha na rychlé rande / speed dating /. Užijete si dobrodružství i zábavu. Máte ostych?...Brzy vás přejde..Je to hra, která vás bude určitě bavit. Přihlašte i vaši kolegyni nebo kolegu.
Jak bude večer probíhat?
Po přivítání organizátorem večera se dámy posadí k očíslovaným stolkům a pánové se budou postupně přemisťovat od jednoho stolku ke druhému. U každého stolku bude mít každý pár 5-7 minut na konverzaci. Během večera si bude každý účastník dělat poznámky a na konci označí, s kterým protějškem by se rád setkal. Jakmile se všichni pánové vystřídají u všech stolků rychlé rande končí. Dámy i pánové odevzdají své poznámky moderátorovi večera. Organizátoři výsledky vyhodnotí a nejpozději do druhého dne předají shodné kontakty příslušným účastníkům. To, jak budete dále postupovat je už jen na vás.
Rychlé rande, speed dating, je až do předání kontaktů zcela anonymní. Účastnici vystupují pod čísly nebo přezdívkami. Více podrobností a možnost přihlášení najdete na webu www.moderni-rande.estranky.cz
Informace také získáte na požádání na e-mailu: modernirande@email.cz nebo nám pošlete zprávu

dates
Nearby hotels and apartments
U bílýho černocha
Boženy Němcové, Česká Lípa, Severovýchod, Česko
U bílýho černocha
Boženy Němcové, Česká Lípa, Severovýchod, Česko