♡ Tydzień na Surowo/ O zapachu słońca/ Czwarta edycja ♡

Monday  12 March  2018  0:00 AM    Monday  19 March  2018 0:00 AM
Save (1.2K) Saved (1.2K)
Last update 20/03/2018
  119

PRZECZYTAJ CAŁY OPIS, ZANIM DOŁĄCZYSZ.

Zapraszam do czwartej już edycji Tygodnia Na Surowo. Jeśli czujesz, że temat surowej diety roślinnej z Tobą rezonuje, to jest to najlepszy czas dla Ciebie. Przecież wiemy, że nie ma lepszego czasu niż TERAZ. ♥

♡ TYDZIEŃ NA SUROWO! ♡
Zasady są proste. Tygodniowy detoks, który z dobrą energią i wysokimi wibracjami wprowadzi Cię w nadchodzącą wiosnę. Dla wielu z Was to pierwsza tego typu przygoda, a jak wiadomo- w kupie raźniej i można się wzajemnie motywować i inspirować. Jedno jest pewne; doświadczysz czegoś nowego, a o to w życiu przecież chodzi; o doświadczanie.

CO ROBIMY?
Przez tydzień odżywiamy się wyłącznie surowymi roslinami; owoce, warzywa, orzechy, nasiona, kiełki, pestki. Totalna dowolność w komponowaniu posiłków, mogą być np. po prostu owoce zjadane samodzielnie, czy szejki, czy surówki, czy warzywne miksy. Tutaj ma nas ponieść własne intuicja i potrzeby ciała. Nie głodzimy się, jemy tyle ile czujemy, że porzebujemy. Staramy się nie łączyć owoców z orzechami.

BAZA:
Śniadanie- tutaj powinny znaleźć się owoce w dowolnej formie (mono, sałatki, soki). Jedzenie pestek, nasion czy orzechów nie jest dobrym rozwiązaniem po nocy.
Obiad- owoce lub warzywa w dowolnej formie.
Kolacja- owoce, warzywa lub warzywa z dodatkiem oliwy, pestek, czy orzechów. Tutaj świetnie nadają się surówki, pasty, dipy, surowe słodkości czy surowe chlebki lub krakersy.

Picie: woda, herbaty (bez słodzików), zioła (mięta, pokrzywa itp.), świeżo wyciskane soki, opcjonalnie: samodzielnie zrobione surowe mleka roślinne. Kawa i alkohol odpada, przez ten tydzień śmieci nie spożywamy. :)

CO JESZCZE ROBIMY?
Śmiało korzystamy z możliwości publikowania postów w wydarzeniu. Chodzi o wzajemną motywację i inspirację. Zasypmy tablicę wydarzenia kolorowymi zdjęciami naszych misek.
Osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, proszone są o zważenie się w poniedziałek rano (12.03) i równy tydzień później.

Zaproś do wyzwania osoby, które mogą tego potrzebować. :)
Jak już jesteś na surowo to przyjmij wyzwanie siedmiu dni na owocach. :)

Przepisy i inspiracje na surowe potrawy (surówki, sałatki, pasty, dipy, lody, ciasta, krakersy, chlebki i inne) dostępne są na O zapachu słońca.

Facebook: www.facebook.com/ozapachuslonca
Instagram: www.instagram.com/o_zapachu_slonca

UWAGA!
Wydarzenie powstało w celu zachęcenia do spożywania większej ilości surowych warzyw i owoców oraz wyrobienia sobie dobrych nawyków żywieniowych- nie ma ono na celu leczenia jakichkolwiek chorób czy schorzeń. Proszę pamiętać o tym, że każda osoba bierze za siebie odpowiedzialność.

Link do pierwszej edycji:
https://web.facebook.com/events/394572537602129

Link do drugiej edycji:
https://web.facebook.com/events/287335598394058

Link do trzeciej edycji:
https://web.facebook.com/events/362055497574560