Vypredané - Mystery Harry Potter kvíz vol. 2

Sunday  17 February  2019  6:00 PM    Sunday  17 February  2019 9:00 PM
Save Saved
Last update 18/02/2019
  394

Lístky na prvý Mystery Harry Potter kvíz sa predali ako čerstvé tekvicové pirôžky a preto sme prišli s novým termínom a novými otázkami!
Aj tento kvíz bude zo siedmich kníh a ôsmich filmov z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera, na ktorý sa môžete tešiť už 17. 02. 2019 v Restaurant & Bar Blue Bear v Bratislave.
VSTUPNÉ je 5 eur a vstupenky si môžete kúpiť len v predpredaji na https://tickpo.sk/detail/mystery-harry-potter-kviz-vol-2-5023
a potom sa nezabudnite registrovať na https://goo.gl/pQMorY
Zapojiť sa môžu 2 – 4 členné tímy, ktoré si zmerajú sily v siedmich kolách. Ak sa vášmu tímu podarí umiestniť sa v top trojke, čakajú na vás skvelé ceny. Máme pre vás pripravené aj prekvapenie! Na záver vylosujeme zo všetkých tímov jeden, ktorý vyhrá vstupenky na náš ďalší kvíz podľa vlastného výberu.
Či ste z Chrabromilu, Bifľomoru, Bystrohlavu alebo Slizolinu, určite pri kvíze radi ochutnáte už legendárny Rezeň z Azkabanu, Lahodné waffle pani Weasleyovej, Sviežu sezónnu limonádu pani Puddifootovej alebo si dodáte odvahu dúškom Ogdenskej ohnivej whisky.
Tak už neváhajte a nechajte sa vtiahnuť do čarovnej atmosféry, ktorú pre vás pripravujú bývalí aj súčasní webmastri a redaktori z najväčšej slovenskej fanúšikovskej stránky o Harrym Potterovi, www.priori-incantatem.sk.
V prípade akýchkoľvek nejasností, ktoré neviete vyriešiť jednoduchým mávnutím čarovného prútika, napíšte na riddles@riddles.sk.
Brány sa zatvárajú o 18:10. Ak prídete neskôr, nepomôže vám ani Alohomora a primiestniť sa môžete až počas prestávky.
smemystery

food aperitifs
Nearby hotels and apartments
BLUE BEAR
Mýtna, Staré Mesto, Bratislavský kraj, Slovensko
BLUE BEAR
Mýtna, Staré Mesto, Bratislavský kraj, Slovensko