Nový Jičín: Bezpečnost miminka

Friday  24 August  2018  12:00 PM    Friday  24 August  2018 2:00 PM
Event canceled
Save (3) Saved (4)
Last update 25/08/2018
  446

Milé maminky, ve spolupráci s webovým portálem Feedo.cz jsem pro Vás připravila v roce 2018 úplně nový seminář Bezpečnost kojence věnovaný všem, kteří se zajímají o bezpečnost a první pomoc těm úplně nejmenším.
Povídání je vhodné pro všechny těhotné nebo maminky čerstvých miminek (ideálně do 6 měsíců).
O ČEM TO BUDE
Dokážete reagovat na akutní situace, které mohou doma nastat? Pokud se bude miminko dusit, spadne vám z výšky nebo bude alarmovat monitor dechu? Většina rodičů dnes monitor dechu pořizuje, ale neuvědomují si, že jde jen o informační jednotku, která jim oznámí problém.
Pokud se s problémem nedokážete vypořádat a dítě v případě potřeby resuscitovat, není monitor dechu velkým pomocníkem.
Krom akutních stavů si projdeme i jak na teplotu dítěte a její měření. Jaké jsou účinné metody srážení horeček a kdy už je nutná návštěva ošetřujícího pediatra.
Jsem lékařka, která semináře první pomoci pořádá déle než rok a nově budete mít možnost si resuscitaci vyzkoušet na speciální resuscitační figuríně. Na jakém místě, jak silně a rychle, jak hluboko nebo jak zachovat chladnou hlavu a nepanikařit. To vše si z kurzu Bezpečnost kojence odnesete.
Projdeme společně navíc i otázky očkování, kontrol a vyšetření u pediatra a bude dostatek času na všechny vaše dotazy. Vítám nejen maminky, ale i tatínky či celé páry.
Cena je 400 Kč včetně materiálů.

food courses
Nearby hotels and apartments
Tickets
město nový jičín