Výstava: Svět pohledem dvou kluků, kteří sem tam odloží lahváče

Wednesday  24 April  2019  12:00 PM    Thursday  25 April  2019 3:00 AM
Save Saved
Last update 26/04/2019
  812

Recurring event

Výstava: Svět pohledem dvou kluků, kteří sem tam odloží lahváče
From 29 Apr 2019 to 30 Apr 2019
Go to the event

Svět pohledem dvou kluků, kteří sem tam odloží lahváče a něco vyfotí
Je to neuvěřitelný, ale v dubnu máme v galerii klubu Rock Café Prague svoji první výstavu fotografií, které jsme pořídili na cestách v průběhu posledních několika let.
Nejsme žádní profi cestovatelští fotografové, fotit během cest nás ale hodně baví, a tak jsme se rozhodli se s některými, podle nás povedenými kousky, pochlubit. Vznikl tak autentický záznam toho, jak to reálně během našeho cestování vypadá.
Aby to nebylo pouze bezmyšlenkovité pověšení fotek na zeď, přemýšleli jsme, jak to celé ozvláštnit. Výstavu jsme nakonec rozdělili na dvě části – barevný svět a černobílý pohled do duší lidí. Každou fotku bude navíc doplňovat příběh, který se k dané situaci nebo místu váže. Budete tak mít prostor si v hlavě celou situaci představit a vidět za obzor toho, co nabízí pouhá fotka. Řečeno moderním jazykem – vznikne tak malý offline Instagram.
Výstava je k vidění od 3. do 30. dubna v Rock Café, vstup je samozřejmě zdarma. Stavte se na pivko a koukněte na to, jak je svět krásné místo. A pokud budete mít pak chuť někam vyrazit, bude to pro nás ta nejlepší odměna.
Vernisáž proběhne 15. dubna v rámci našeho stand-upu o cestě po Kakvaze. https://www.facebook.com/events/786152658429683/
BEER WITH TRAVEL
Beer with Travel, to je Honza a Vláďa, dva kamarádi od dětství, kteří milují vlaky, cestování a pivo. Cestování a především sami sebe neberou tihle dva kluci v kšiltovkách zrovna dvakrát vážně. Ostatně to také všechno začalo kdysi dávno u piva. Tehdy padlo rozhodnutí, že nemá smysl jen sedět v hospodě a snít o dálných krajích. Lepší je zvednout zadek a vyrazit na pivo do světa. A jak si řekli, tak se i stalo. Vyrazili vlakem na pivo za polární kruh, projeli stopem Náhorní Karabach a Arménii, navštívili Černobyl i Velkou čínskou zeď a zdolali i nejdelší vlakovou trať světa – Transsibiřskou magistrálu. Projeli přes padesát zemí světa a o zážitcích z cest píšou blog a dělají cestovatelský stand-up.

aperitifs Travel
Nearby hotels and apartments
Yesterday
Národní, Praha, Praha, Česko
Yesterday
Národní, Praha, Praha, Česko